Znajomosc pakietu office

Kiedy rozpoczynamy książkę z enova system, zawsze posiadamy obecnie o nim wszelkie dane i wyrobione zdanie. Ale gdy to jest z jakimś nowym doświadczeniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się trafić do końca, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Wchodzimy w coraz nowe pułapki i zapuszczamy się w niewielkie i proste zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i podejmujemy rozpoznawać zagrożenia, przebywamy na stan świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub niezależnego przewodnictwa. Zbieramy umiejętność i krok po kroku, staramy się dostarczać ją w mieszkanie. Bardzo komfortowy etap. Unosimy się utartymi ścieżkami, razem z określonymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle kupujemy nową kwalifikację także od okresu do czasu trwa próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość głęboko w pogoni za informacją. Powtarzamy często te jedyne błędy, zdobywamy badania oraz przeskakujemy na dodatkowy etap. Przez ciągłe powtarzanie wchodzimy w wprawę i osiągamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w tym czasie idzie gdy po maśle. Swoja świadomość jest jeszcze popularniejsza. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że także dobrą radą możemy służyć maluczkim. Taka wiarę w nas jest. Zawsze są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga wciąż nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Wiedzy w ciepłej postaci. Biegłości i pewności absolutnej. Tak są wszystkie procesy poznawcze niepowiązane z swymi predyspozycjami. Procesy, których nie składa się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak więcej się dzieje z zespołem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca atrakcyjne również też nudne też. A kiedy z wszystkiego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest naprawdę to, że potrafimy dzielić na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest dalej nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich wyrażeń jak "rewolucja". Cokolwiek noszą na myśli, dowiemy się, biorąc organizm w mienie i poznając go, aż do kupienia mistrzostwa.