Worki filtracyjne torun

Odpylacze workowe, dzięki wysokiemu asortymentowi w sytuacje worków filtracyjnych z różnorodnych dokumentów również o przeróżnym kształcie oraz wielkim systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i usuwanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w wszelkiej gałęzi przemysłu, w jakim jest problem z nieczystym powietrzem zachodzącym w ciągu przemysłowym.

Niezwykle ciekawe - filtry modułowe, które użytkowane są najczęściej w sferze drzewnej i meblarskiej, bardzo dobra spełniają swoją rolę również przy odciąganiu różnych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W własnej ofercie jesteśmy również wielkie wartości modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy oraz lekkie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla poszczególnych maszyn.

wilk do mielenia mięsaWILK do mielenia mięsa- model TC22 - Polkas - Kasy fiskalne, wagi Kraków

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów prezentują się dużą powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do starych i lekkich pyłów. Odpylacze kasetonowe są brane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z pomoce na prostą sieć mają szeroką przestrzeń filtracyjną.

Znacznie bogata skala proponowanych odpylaczy ułatwia nam odpowiedni dobór maszyny do spraw klienta. Więcej informacji o naszej możliwości można zdobyć na bliskiej stronie internetowej lub komunikując się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas dania odpylające są łatwe w klas przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry czerpiące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do wprowadzenia się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie również w Twojej jednostce wykonanie i pozwala utrzymać w nim czystość, natomiast w terminie zimy w układzie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.