Worki filtracyjne torun

Odpylacze workowe, dzięki wysokiemu asortymentowi w sytuacje worków filtracyjnych z różnorodnych dokumentów również o przeróżnym kształcie oraz wielkim systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i usuwanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w wszelkiej gałęzi przemysłu, w jakim jest problem z nieczystym powietrzem zachodzącym w ciągu przemysłowym.

Niezwykle ciekawe - filtry modułowe, które użytkowane są najczęściej w sferze drzewnej i meblarskiej, bardzo dobra spełniają swoją rolę również przy odciąganiu różnych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W własnej ofercie jesteśmy również wielkie wartości modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy oraz lekkie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla poszczególnych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów prezentują się dużą powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do starych i lekkich pyłów. Odpylacze kasetonowe są brane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z pomoce na prostą sieć mają szeroką przestrzeń filtracyjną.

Znacznie bogata skala proponowanych odpylaczy ułatwia nam odpowiedni dobór maszyny do spraw klienta. Więcej informacji o naszej możliwości można zdobyć na bliskiej stronie internetowej lub komunikując się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas dania odpylające są łatwe w klas przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry czerpiące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do wprowadzenia się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie również w Twojej jednostce wykonanie i pozwala utrzymać w nim czystość, natomiast w terminie zimy w układzie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.