Triak zalaczany w zerze

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie wszystkich systemów sterowania w najbardziej ciężkich warunkach jest dodatkowa. Skoro nie poradzą sobie inne złącza, na pewno w takich najbardziej złych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co wtedy istnieje za złącze i czemu istnieje rzeczywiście daleko sprawne?

Złącze eXLink idzie na elastyczne zasilanie, a ponadto znacznie udaną komunikację wszelkich systemów sterowania, które umieją się w jakimś miejscu, gdzie po prostu ważna również potrzeba takie złącze wykorzystać. Świetnie zbiera się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa typy takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to idealny system, który zezwala na budowanie i rozłączanie wielu nowych urządzeń elektrycznych. Jest wszystkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania przenosi się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a też dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink mają wiele możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie planuje więcej obowiązku wyłączania tworzącego w danym okresie urządzenia, co znacznie ułatwia pracę. Każde są zrobione w modelu, który ma stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie siedzą w temperaturze podnoszącej się od –55, a przechodzącej na +70°C, czyli w warunkach ekstremalnego trudna i przyjazna. Dzięki temu, że potrafią obudowę zrobioną z takich środków jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na całe uszkodzenia. Mogą tworzyć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo stosowane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie potrzebują i dania na rzecz pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki złączom exlink jest niewątpliwie bardzo owocne i lekkie i trwałe.