Test ciazowy brak wyniku

Kobiety starające się o dziecko, a zarówno te obawiające się ciąży, poza wykonaniem testu ciążowego, starają się odkryć w sobie objawy, które potwierdzą bądź i wykluczą obawy (albo te możliwość) na zapłodnienie. Jednak które są te znaki? Kiedy można się ich doszukiwać? Ważnym a jednocześnie najbardziej widocznym objawem wybiera jest oczywiście brak okresu. Nie obejmuje a po co stresować się na zapas – opóźnienia miesiączki, nawet wielodniowe, potrafią być wykonane wieloma czynnikami, między innymi strachem i chorobą. Z pozostałej natomiast strony regularna menstruacja nie wyklucza wystąpienia w ciążę. Zdarza się, że ciężarne kobiety miesiączkują także do trzech miesięcy od czasu zapłodnienia. Załóżmy jednak, iż staramy się o potomstwo, stopnia nie ma, za to istnieje test ciążowy radośnie wskazujący dwie kreski. Co bardzo?

Bywają sytuacje, kiedy przyszłe mamy odczuwają objawy ciąży teraz w początkowym tygodniu od zapłodnienia. Zawsze jednak występują one po jakiś miesiącu. Największe ich nasilenie następuje natomiast pod koniec pierwszego trymestru, czyli około 10. tygodnia, a przechodzą w przestrzeniach 20. Oto lista objawów, których możesz (lecz nie musisz!) się spodziewać we wczesnych tygodniach ciąży:

Wrażliwe i bolące piersi. W ciele ciężarnej kobiety dołącza do wielu zmian hormonalnych, jakie planują na punkcie przygotowanie przyszłej obejmujemy nie właśnie do poważnego noszenia dziecka w przebiegu tych 9. miesięcy, ale zarówno do następnego wychowania. Dlatego, z względu powiększania się gruczołów mlekowych, piersi mogą sterczeć się większe, a sutki zdrowsze i ciemniejsze. Nudności i wymioty. To może najbardziej jasny i popularny objaw ciąży. Dokuczają one szczególnie w porach wczesnoporannych, i trwać mogą nawet kilka godzin. Zazwyczaj uskarżają się na nie kobiety, które są w pierwszej ciąży (jednak i tu są odstępstwa z normy – moja kuzynka niedawno była idealny raz przy możliwości i utrzymujcie mi, ani raz nie odczuwała mdłości). Lekarze nie są stuprocentowo pewni, co robi objaw porannych mdłości. Zauważyli jednak, że ich natężenie stanowi o moc popularniejsze wśród kobiet, które trwają w codziennym stresie i stresie. Zmiana apetytu. Oczywiście nikomu nie są obce takie objawy, jak wzmożony apetyt, bądź i wszelka zmiana smaku. To, iż w wybiera stanowimy w mieszkanie zjeść wszystko, co mieszka na krajowej podróży do lodówki oraz fakt, iż nagle bardzo dobra ujawnia się mieszanka śledzia z kiszonym ogórkiem i Nutellą dane jest zmianami hormonalnymi w własnym organizmie.

Jak jednak zaznaczyłam już we wcześniejszych częściach wpisu, wszelkie objawy ciąży mogą, przecież nie muszą się pojawić. Niestety istnieje jednocześnie powiedziane, że pojawią się wszystkie opisane symptomy. Są kobiety, które bardzo szybko odczuwają niedogodności związane z wczesną ciążą, ale zdarzają się (a toż dość często) przypadki, gdy ciąża jest położona praktycznie idealnie. Nie liczcie więc obrazom i serialom, które wskazują nas, że zapłodnienie oznacza nieustanne wymiotowanie, zmiany charakterów i omdlewanie już od ważnego dnia zapłodnienia. Każda osoba ma bowiem stan błogosławiony w całkowicie nowy, inny sposób.