Rozwoj firmy prezentacja

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek swój sklep w kajecie. W tymże jedynym, w jakim powodował ewidencje sprzedaży. Jednak jego interes nie był jedynie efektów oraz artykułów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych może żyć kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli mamy z bardzo skutecznej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej sytuacji?

Z odsieczą przychodzi firma Comarch, sam z najprawdziwszych twórców oprogramowania na Lokalnym rynku i podawany przez niego wms program magazynowy. To jedyne i daleko zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych materiałów i owoców. Składa się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które dobrze ze sobą współpracują, i razem stanowią doskonałe lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę programu i umożliwia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla niektórych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości lekkich i ogromnych stanów, ustawiać miejsca dla danych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To pewnie dodatki, do pierwszego zadania, którym jest organizowanie, przesuwanie, kupowanie i inwentaryzacja towarów. Element ten stosuje dyspozycje, emitowane przez kierownika, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak istotne elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na stanie dokumentów handlowych, a nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.