Program unijny dla malych firm

http://zary-mtb.pl/grupa-wolff/oferta/ceag-dlawnice-serii-ghg-960/

PC Market firmy Insoft to zwłaszcza podatny program, także dla mniejszego sklepu jak również dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł ważny istnieje w wpływie kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W skalę rozwoju jednostki można przedstawiać ją o kolejne moduły. PC Market jest otwartym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie określany jest przez swoich klientów. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla dużych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W każdym czasie będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ci ostatnie wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi klienci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca gwarantuje Ci najniższe ceny. Jednak będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto a ile posiada Ci jeszcze wpłacić pieniędzy. W jakiejkolwiek chwili program określi jaką kwota pieniędzy jesteś w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić wiele momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a często wtedy, gdy weźmiesz z dopłacie kolektorów informacji. Samodzielnie i łatwo wydrukujesz etykietki na półki. Możesz samodzielnie zaprojektować nalepkę towarową dla naszego składu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla innowacyjnych produktów. Dzięki kooperacji z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to rola zaledwie kilku sekund.

Na własnym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze projekty to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinkom z najświeższych jest program PC-Market.

Zrobiony jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Używa go szybko ponad trzy tysiące placówek handlowych. Prosty i prosty w obsłudze, w nieświadomy sposób pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na właściwą uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego programu zadecydowało kilka czynników. Przede wszystkim jest jednoznaczny, obsługuje wiele rodzajów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z grupą otwartych na rynku urządzeń fiskalnych, a i wszelkiego typie sprzętem, jaki ważna ustalić w placówkach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.