Program ksiegowy navision

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, idące w tłu Windows, są niezwykle proste i ich obsługa intuicyjna. Istnieje przecież wciąż grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli zajmować się tabulatorem. Są też firmy czy przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w pozostałe komputery. Dla nich tylko stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie nowatorskie rozwiązania i możliwości w tradycyjnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w duzi funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i wszystkiej. Idzie na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, wraz z rejestracją operacji handlowych, dodatkowo w walutach obcych. W ramach aplikacji dostępna jest każda liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można skorzystać do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym punktem pomysłu jest moduł Płace. Dostarcza on drogę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i dodawania zarobków. Ważna w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten pozwoli te na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a też generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla całych klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do nowych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Że to żyć ogromnie oryginalna oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może łączyć się z 40% rabatem, i najnowsza wersja aplikacji została opracowana w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia też chciane nowości w przepisach, jakie z różnorakich powodów mogą po prostu nie trafić do wersji klasycznej.