Program komputerowy logopedyczny

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on przewidziany w charakterze usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest pobierany przez ponad osiem tysięcy naszych spółek!

Enova cierpi na moc potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność idzie na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna przejść z prostej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z budową windows 7 i wyżej oraz kupi na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to praktyka na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i wydawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z zakresu aplikacji. Etap realizacji zadania prawdopodobnie funkcjonowań w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu rezygnuje się przestojów w kariery oraz szukam zaginione dokumenty.

System enova jest wydawany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona własnością klienta wraz z łatwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z dopłacie lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest podejmowana w postaci opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych modułów systemu. Ciekawe wyjście dla delikatnych oraz niewielkich firm. 3. Dzierżawa organizmu i infrastruktury - całość usługi jest spełniana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest skłonny do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest wyprodukowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została zaprojektowana w 2002 roku i dzięki zastosowaniu eksperckiej informacji i kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest sprzedawanie oprogramowania, które powoduje, że Partnerzy i Klienci osiągają najwyższą energię w użyciu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Marka jest zatrudniona społecznie i pomaga takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".