Program komputerowy kst

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on założony w końca usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest pobierany przez ponad osiem tysięcy własnych spółek!

exit n

Enova reaguje na morze potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwoli na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna przejść z prostej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z budową windows 7 i wyżej oraz kupi na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to funkcja na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i dawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z rządu aplikacji. Stan realizacji zadania prawdopodobnie być w jakiejś chwili zweryfikowany. Dzięki temu rezygnuje się przestojów w sztuce oraz osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest wypychany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona właściwością klienta wraz z opcją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z dopłaty lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest wykorzystywana w całości opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych modułów systemu. Optymalne wyjście dla delikatnych i małych firm. 3. Dzierżawa organizmu i infrastruktury - całość usługi jest realizowana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest zdeterminowany do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest dokonany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ufundowana w 2002 roku a dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy oraz odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest produkowanie oprogramowania, które tworzy, że Partnerzy a Klienci osiągają najwyższą efektywność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Spółka jest zaangażowana społecznie i wzmacnia takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".