Program komputerowy kst

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on założony w końca usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest pobierany przez ponad osiem tysięcy własnych spółek!

Enova reaguje na morze potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwoli na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna przejść z prostej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z budową windows 7 i wyżej oraz kupi na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to funkcja na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i dawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z rządu aplikacji. Stan realizacji zadania prawdopodobnie być w jakiejś chwili zweryfikowany. Dzięki temu rezygnuje się przestojów w sztuce oraz osiągam zaginione dokumenty.

system zarządzania magazynem

System enova jest wypychany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona właściwością klienta wraz z opcją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z dopłaty lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest wykorzystywana w całości opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych modułów systemu. Optymalne wyjście dla delikatnych i małych firm. 3. Dzierżawa organizmu i infrastruktury - całość usługi jest realizowana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest zdeterminowany do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest dokonany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ufundowana w 2002 roku a dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy oraz odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest produkowanie oprogramowania, które tworzy, że Partnerzy a Klienci osiągają najwyższą efektywność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Spółka jest zaangażowana społecznie i wzmacnia takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".