Program firmy

Program symfonia handel zaczynany jest w sprzedaży. Najczęściej brany jest w młodych oraz małych firmach. Program interesuje się również pełną ewidencją stanów magazynowych. Pozwoli na wystawianie dokumentów: sprzedaży, magazynowych, zakupu i płatności. Program obcuje z drukarkami, kasami fiskalnymi i kodami kreskowymi.

Najważniejsze części programu Program przebywa w dwóch wersjach: sprzedaż (bez obsługi magazynu), sprzedaż z magazynem (posiada obsługę magazynu). Oprogramowanie obsługuje płatność gotówkową i bezgotówkową, a i współpracuje z bankami. Symfonia handel traktowany istnieje w różnorodnego typu firmach handlowych i usługowych. Oprogramowanie pozwoli na tworzenie zestawień graficznych. Dzięki planowi możemy stwierdzić rodzaj oraz termin płatności, cenę sprzedaży, wysokość rabatu, wysokość kredytu. Symfonia handel zapewnia pełną obsługę dokumentów handlowych, magazynowych i kasowych. Program współpracuje z programem Symfonia Finanse i Księgowość. Przy jego uwadze możemy wykonywać raporty, zestawienia okresowe, kontrolowanie rotacji i zalegania dostaw.

http://www.polkas.pl/Pl/produkt/kasa_fiskalna_elzab_alfa_max/

Program kupi na pewne przeprowadzanie inwentaryzacji. Widoczna istnieje jeszcze funkcja przyśpieszonego wystawiania papierów i dokumentów powiązanych. Oprogramowanie umożliwia pracę z bazą kontrahentów. Pracownik jest szansę rozwijania i edycję bazy kontrahentów. Użytkownicy mogą być wyszukiwani m. in. wg kodu pocztowego, nazwy firmy. Aplikacja obsługuje wiele magazynów. Symfonia jest swój interfejs (wygląda ładnie natomiast jest łatwy w obsłudze). Dzięki temu sztuka z układem jest pochopna i funkcjonalna. Program symfonia handel że być przydatny w firmach, które nie posiadają nowego sprzętu elektronicznego. Dużym plusem programu symfonia handel jest silna nauka systemu. Projekt nie wymaga specjalnych szkoleń i kosztów.