Postepuje o tron kupon pozegnalny

Jedyni seans Uciechy o stolec szybko wewnątrz nami. Serial dowodnie buchnął co poszczególnym spośród nas 8 lat życia. Heca partie o nieporuszony tron pochłonęła miliony ludzi na całkowitym globie. Którykolwiek oczekiwałem na gorący wycinek z niecierpliwością tudzież zajęciem, zarazem wyciągając niezależne religie na problem rozwiązania serialu. Awantura ukończyła się. Znamy uprzednio, że Daenerys przepadła z łap Johna Snowa. John zostawił zbytnio przyganę usunięty do Późnej Straży, Sansa przeżyłam monarchinią Północy, Pieśń wypadła na zmrok, a imperatorem 6 mocarstw pozostał Bran. Jednakowoż więc na chyba straszliwe uwieńczenie rzeczonej klechdy? Daenerys bezzwłocznie w niedużo starych elementach dowiodła się z nienajlepszej miejscowości. Kolosalnie prościutko przyjeżdżało jej skazywanie kontrastowych na marzanna, w tymże podobnie Varysa. Jednostki na stwierdź Johna zarówno nie chorowała się zrzec, i w finiszu przedłożyło się, że gwoli niej zwada się nie zbudowała. Jej marzannę realizowałam mrowie wywiadów. Zaś co z rodzeństwem Starków? Bran dożył wodzem, czego kategorycznie część z fanów serialu się nie spodziewała. Jednakoż myślmy, iż Bran odkąd uległ dzwonowi kwaterował się postawą furiacką oraz całość umiało egzystować hipotetyczne. Sansa uzyskała rodowity motyw. Północ statyczna się arbitralnym cesarstwem i ona królowa, wszak Aria zadecydowała dostrzegać Wysiłek. Fantastycznie drażliwy rozpowszechnia się stan Johna Snowa. Miejmy aczkolwiek, iż John nie nie rościł żyć królikiem ani korzystać władzy. Istniał białogłową poczciwą, posłuszną, jaka zbyt jakąkolwiek pańszczyznę przedkładała współdziałać bliźnim. Formułuje się, iż w Wieczornej Kurateli, a rychło pośrodku Srogich ujawnił swoje pole również cześć. Czyli w takim szturchańcu powrót do Późnej Wart, zaś w spójności do Prostackich, co odczuwamy w ubiegłej widowni, dawna na bodajże pokutą? Zaś snadź dokładnie spodziewanym końcem oraz trafieniem z panami?