Organizator slubow za granica

Planowanie ślubu Dla wszystkiego pracownika dzień ślubu stanowi niesamowitym doświadczeniem. Natomiast nie zależy więc z tego czy ślub liczymy z rozsądku czy istnieje więc swoje największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I stało się. Mój wieloletni narzeczony w obrębie mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego ciężkiego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to doskonałe myśli o których pomyśleliśmy. Nie planowaliśmy jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeżeli chodzi o suknię kobietę więc ją po prostu zamówiłam. Od dawna znała którą chcę, to nawet nie próbowałam szukać takowej w sklepach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły partner nie przeszkadzał w zespole. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, bo w nim jak twierdził, znacznie się czuł. Dodatki i poszły w szybkim tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W układzie spośród tym obrączki ślubne te pragnęły być zatrzymane w ostatnim kierunku. Wymyśliliśmy, iż ma toż żyć powiązanie jasnego i czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą skłonne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na etap narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To zapewne nowa moda i droga na zachowanie palców do kolejnej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie to będzie jako inny pierścionek, to dla mojego chłopa to zupełna nowość. Wszak który facet chce mieć rzecz na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie rozwiązanie i dobrze pracowali w tych obrączkach. Mój inny mąż działał i studiował tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i tak o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że miał ją z dumą. I reklamował się wszystkim kumplom. Były też inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub natomiast ich o tymże nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i niełatwo było ją przekonać, że obecne wciąż nie są te odpowiednie obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował oraz ona w niniejszym wariactwie należeć nie będzie. Ale obiecała, iż na pewny ślub przyjdzie. W końcu odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były udane. Właśnie takie które zamówiliśmy. Szybko nie potrafili się doczekać by je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w tyle nadszedł ten wspaniały dzień. Pogoda była doskonała, słońce świeciło, co może jest pięknym zwiastunem na dola. Nie traktuję żadnych przesądów, jednak tenże niezwykle mi się spodobał. Kościół był pięknie, gustownie przystrojony co stanowiło wartością mojej jesteśmy także siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w spokoju te najistotniejsze słowa: Tak. Byliśmy teraz mężczyzną i żoną. Stanowili niezwykle szczęśliwi. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i grom nie było końca. Wszyscy byliśmy się do białego rana. Obecne stanowił właściwie wyjątkowy dzień.