Oprogramowanie dla malych firm produkcyjnych

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest zwrócić uwagę na pomysł ERP Optima będący wykonaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to niesamowite narzędzie dla maluchach oraz średnich firm ułatwiające zarządzanie charakterystycznymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr tudzież płac, ma również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat Program tenże może się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu współprac z ustawą o rachunkowości. Wynika to z faktu że stanowi on na bieżąco aktualizowany z ważnymi przepisami. Oprócz tego wygodne są w nim swoistego typu urządzenia do informowania i analiz i dokonywania aukcji internetowej.

Abonament Płacąc comiesięczną opłatę abonamentową za korzystanie z oprogramowania, można pobrać nie tylko dostęp do jego głównych i mocnych funkcji, lecz jeszcze do asysty technicznej, która pozwala rozwiązywanie bieżących problemów oraz stosowanie rozwiązań dostosowanych do określonej dziedzinie oraz firmy. Dzięki takiemu postępowaniu, program Comarch ERP Optima pewnie nie tylko ułatwić i dostosować funkcjonowanie poszczególnych rozdziałów i całej firmy, lecz też przyczynić się w pośredni system do podniesienia jej efektów.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, jest możliwość wzięcia z 30-dniowego dema online bądź również z 60-dniowego dema offline. Istnieje więc niesamowicie ważne, bo dzięki temuż mocna przyjąć decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w danej marce. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Ma spośród niego aktualnie ponad 60000 spółek z wielu branż, co jest oznaką wysokiej jakości oprogramowania. Jak wychodzi z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób posiadających z oprogramowania firmy Comarch, było z niego zadowolonych.