Ksiegowosc firm jednoosobowych

Właściciele firm często szukają programu komputerowego, który rozwiąże ich od monotonnej i wymagającej godzina pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i zestawieniach z tytułem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo bogatych odbiorców, dodaje je zawsze elastyczność i łatwość obsługi. Co znacznie istotne, są one dopasowane do prawidłowych przepisów i podatne na tyle, aby odpowiadały wymaganiom jak najszerszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest zarówno do osób prowadzących pełną księgowość, kiedy i firm pokrywających się w formie księgi zysków i rozchodów albo na podstawie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość ma dużą gamę funkcji koniecznych do pewnego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania projektami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem bardzo czytelnym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najlepszą funkcjonalność i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książce z programem nie sprawi problemów nawet mniej zaawansowanym użytkownikom.

Ten plan w porównaniu z pozostałymi zapewnia znacznie większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. mieć własne raporty i wydruki, na swój sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych części z zachowaniem tzw. pól własnych, lub też rozliczać rozrachunki w ratach lub ewidencjonować je według indywidualnych typów. Możliwa istnieje też realizacja indywidualnych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; pisanie i liczenie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, jakie nie były zatopione w sezonie; ewidencja środków trwałych, a jeszcze wartości psychicznych i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS także możliwość eksportu do Płatnika.