Krajalnica

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej z lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną kondycję i wieloletnie doświadczenie, które spośród uczciwością nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno twarde jak również delikatne materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie kończy się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najdoskonalszej klas Krajalnica została skonstruowana z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą trwałość wśród podobnych urządzeń otwartych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie i pracę maszyny. Produkty z których przeprowadzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które korzystają związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze zwykli nierdzewnej, co dużo przydłuża ich siła. Inne elementy zostały zrobione z anodowanego aluminium.

zgłoszenie kasy fiskalnej

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony stanowi w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego zaś jego przywróceniu. Krajalnica istnieje zarówno urządzona w profesjonalną blokadę, która pozwoli na zdjęcie stołu podawczego tylko jak dostaje się on w prac zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w pozycji przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.