Krajalnica cebuli

Krajalnica maga 612p to pozytywne urządzenie do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Nadaje się również do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa jak a do prostych jak sery. Dobre materiały i precyzyjne wykonanie zapewnia długą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny idzie na zachowanie jej w czystości i wykonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i łatwa, dzięki czemu nowy gość że zostać szybko zastosowany w obecne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica robiona stanowi w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budowy. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i dodatkowe do działania w niedługim czasie. Wystarczy po wyjściu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie elementy jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować a nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w mniejszych sklepach jak i średnich zakładach, gdzie przerób artykułów jest na słabym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy proste są i części zamienne w symbolicznych cenach. Urządzenie odkłada się z wielu czynników, jakie potrafią stać zastąpione w sukcesie zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacji modelu.