Komputer w miejscu pracy

W własnej ofercie spotykają się jedynie skuteczne i zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z informacją atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w terminie pracy, ochrona pracy i ergonomia obsługi są tutaj na wczesnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki wykorzystaniu wysokiej klasie składników, technicznie ulepszają budowę i trwały wzrost w dziale technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W polskim ogromnym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale i specjalistyczne i bardzo dobre maszyny do wiórów i cieczy, jak jeszcze agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

http://erp.polkas.pl/dms-system-zarzadzania-dokumentami/DMS - systemy zarządzania dokumentami (Document management system) | Systemy ERP | POLKAS

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zastosowaniu agregatów ssących o mierze od 3 do 300 kW, z sposobem filtracji o wszystkim kształcie i pełnymi pracownikami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i składają spożywa w dalekich zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie składniki są dopasowane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są umieszczane na przyczepach lub samochodach ciężarowych plus są optymalnym narzędziem do prowadzenia czynności dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Dania te traktowane są przy zasysaniu większych dawek suchego materiału z grubych odległości. Zostały wykonane według ADR z zastosowaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Bierzemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i instalacji odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i celów we wszelkich gałęziach przemysłu. Projektujemy i sprawiamy także instalacje dla pyłów wybuchowych.