Comarch erp xl 2016 2

Program comarch xl jest zatem zwiększony system klasy ERP wspomagający i ułatwiający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest głoszone w rożnych wielkościach firmach, poczynając od najmłodszych, kilkuosobowych do popularnych korporacji posiadających znacznie oddziałów na całkowitym świecie.

Główne zalety oprogramowania tej stopy są ważne w postępujących dziedzinach zarządzania przedsiębiorstwa: - obsługa i rozliczenia księgowe, - ziemia oraz wydawanie stanem magazynowym, - obieg krajowy oraz otwarty dokumentów, - analizy wewnętrznych procesów firmowych, - sprzedaż i wydawanie informacjami z klientem końcowym, - obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl prezentuję się bardzo rozbudowanymi ofertami i potrafi budowę modułową. Pozwalam to olbrzymie możliwości tworzenia rozwiązania dobranego do danych potrzeb przedsiębiorstwa. Serie modułów zgromadzone są w rozmiary, które logicznie łączą funkcjonalności, które współdziałają ze sobą. System firmy comarch jest dobierany do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest prawdziwą analizą wszystkich procesów i i potrzeb danej działalności. Dzięki temu podejście idzie na osiągnięcie wielkiej wydajności w tle. Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję także sposób w projektu SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa następnie w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest zbyt pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową. Ten system dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u mężczyzny końcowego. Nie stanowi potrzeby inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi i zachowania oprogramowania. Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Dają one na definiowanie procesów produkcyjnych. Do bazy mogą zostać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców jak i zamienniki. Tworzenie różnych wersji technologicznych pozwala na dostosowanie oferty biura do klienta zewnętrznego. Obecnie program comarch xl jest eksploatowany w ponad 5000 biur w wszystkiej Polsce. Największe części stosowane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, internetowa i automatyka. Najwięksi użytkownicy to: - Kupiec - VOX składy budowlane